zgoraj18

Petkovo dopoldne, 23.10. 2020 s pečenjem kostanjev smo izkoristili tudi za dejavnost, ki je namenjena v projektu Simbioza giba, tokrat smo z našimi otroki obudili delo naših babic in dedkov, grabljenje jesenskih listov od sadnih dreves. Otrokom je bilo grabljenje in pospravljanje listov v zaboj velik izziv. Pri samem delu so zelo uživali otroci kot strokovni delavki. Teta Lena je bila nad našim delom zelo zadovoljna, povabilo smo dobili še za naslednje leto.

Za sabo imamo izvedeni že dve vidni dejavnosti za prej omenjen projekt. Pri tretjem izzivu, v naslednjem tednu, se bodo izkazali naši starši skupaj z otroki, saj se bodo prelevili v prave slaščičarje. Več FOTOGRAFIJ...

thumbnail IMG 3426

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Prispevek pripravili vzgojiteljici Alenka U. in Špela H.