zgoraj18

V sredo, 23. 9. 2020, je bil letos prvič državni praznik, Dan slovenskega športa. Posvečen je zavedanju pomembnosti telesne dejavnosti za zdravje slehernega državljana Slovenije. V ta namen smo v naši skupini izvedli Malčkov športni dan-pohod z vmesnimi postanki in športnimi igrami. Po nekaj minutah hoje, smo prišli do Škurnikovih, kjer sta nas prijazna gospodarja zelo lepo sprejela… Pot nas je vodila mimo Anžičevih in Purkrabovih, skozi gozd na zastavljen cilj. Najdaljši postanek je bil popestren z veliko športnimi igrami, slastno malico in osvežilno pijačo. V metanju rakete, v igri gumitvist, pismu in balinanju so otroci zelo uživali in pokazali svoje spretnosti in zmogljivosti. Za konec nas je vse skupaj čakal spust po ziplajnu. To je bila uživancija. Skozi celotne dejavnosti je bilo poskrbljeno za varnost in zdravje (umivanje, razkuževanje).

Preživeli smo čudovito dopoldne v najboljši družbi, družbi vaših in naših otrok. Kaj več si poglejte TUKAJ...

NOVA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Prispevek pripravili vzgojiteljici Alenka U. in Špela H.