zgoraj18

Le kdo drug nosi pisanko, kakor velikonočni zajec. Obiskal nas je tudi v vrtcu, ampak na skrivaj. Pustil je pismo z navodili, kako bomo prišli do pisanke. Po celotni zunanji površini je skril čokoladna jajca in piščance, otroci so jih morali poiskati, nato pa so jih lahko tudi pojedli.

Ob igri so otroci našli zajčeve stopinje, odtis njegovih krempljev na ograji in njegovo dlako. Otroci so bili pravi mali detektivi, vendar zajčka kljub temu nismo našli.

Naslednji dan pa smo skupaj vse tri skupine barvali velikonočna jajca. Najprej jih je naša kuharica Mojca skuhala v čebulni lupini, da so dobile prav posebno barvo. Nato pa smo skupaj s pomočjo vzgojiteljic lepili na jajce razne velikonočne motive. Druženje je bilo v duhu Velike noči. Več fotografij...

thumbnail Resized 20230406 105302

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Prispevek pripravile vzgojiteljice oddelkov