zgoraj18

Ob dnevu vseh mamic, smo želeli le-tega narediti še bolj posebnega. Prireditev, ki je bila namenjena predvsem mamam, pa so obiskali tudi očetje, babice, dedki, tete, strici in še bi lahko naštevali. Otroci so bili fantastični, naredili so velik vtis na vsakega v dvorani- vsak po svoje in to je bilo najlepše.

Mame so ob koncu prireditve prejele darilo s strani otrok, seveda pa nismo pozabili na preostale člane občinstva, ti so prejeli manjšo pozornost, ki pa je bila iz srca.

Mame, želimo vam čudovit materinski dan in kot je bilo rečeno na prireditvi, ne pozabite: »Dobra mama ima lepljiva tla, razmetano kuhinjo, kupe perila, umazano pečico in VESELE OTROKE!« Več fotografij...

DSC 0327

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Prispevek pripravile strokovne delavke vrtca