zgoraj18

KOSTANJČEK ZASPANČEK NA VEJI VISI,

ZAVIT VES V LUPINO PRAV SLADKO ŠE SPI.

TEDAJ PA ZAPIHA VANJ VETER MOČAN,

KOSTANJČEK ZASPANČEK JESEN JE NA PLAN.

Tako smo prepevali že ves mesec oktober. V torek, 18. 10. 2022, smo v vrtec povabili otroke in njihove starše, na skupno popoldansko druženje, ki je bilo obogateno z različnimi športnimi igrami in pečenim kostanjem. Svoje spretnosti so pokazili v hoji v vreči, v balinanju, nošenje žoge med dvema palicama, v metanju, lovljenju krompirja ter v igri z baloni. Vsi so se v igrah zelo izkazali, zato so si za nagrado zaslužili pečen kostanj in jabolčni sok. Lepo sončno popoldne je kar prehitro minilo. Takšna druženja zelo pozitivno vplivajo, zbližujejo in družijo otroke, starše in strokovne delavke, saj v takšnih dogodkih pokramljamo v bolj sproščenem duhu.

Preživeli smo čudovito, sončno jesensko obarvano popoldne, v odlični družbi otrok, staršev. Več fotografij...

thumbnail IMG 6727

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Prispevek pripravile strokovne delavke vrtca