zgoraj18

V letošnjem šolskem letu 2021/2022, je Uprava RS za zaščito in reševanje razpisala natečaj za predšolske otroke in osnovnošolsko mladino na temo »Naravne in druge nesreče-Požarna varnost in prosti čas. Kot vsako leto, smo se tudi letos z najmlajšimi odločili, da sodelujemo v tem natečaju. Otrokom sva na zelo prijeten, zanimiv in poučen način predstavili, kako lahko pride do požara in kako se ga obvarujemo.

Naši skupini, skupini PIKAPOLONICE, je bila podeljena nagrada za trud in vsakoletno sodelovanje. Postali smo tudi najaktivnejši vrtec  na področju varstva pred naravnimi in drugimi nesrečami v šolskem letu 2021/2022.

V oddelku drugega starostnega obdobja je nagrado na likovnem področju prejela Daša Kačič.

Nagrada je bila podeljena v dvorani gasilskega doma Radlje ob Dravi, dne 22. 4. 2022. Več fotografij...

112