zgoraj18

TA JE REKEL, DA BO KLOVN,

TA BO RAJE VELIK SLON.

TA BI RAD BIL KROKODIL,

TA PA SE BO LE UMIL

TA OSTAL BO KAR DOMA,

NOČE BITI MAŠKARA.

V predpustnem času smo veliko časa namenili praznovanju pusta… Otrokom smo na zelo zanimiv način, preko različnih literatur, slik, spletnih strani prikazali različne pustne šeme. Dneve smo si večkrat popestrili s plesom na različno pustno glasbo…Še najbolj jih je pritegnil ples na glasbo Telebajski smo…

Juhuhu, pustni torek je tu…Otroci niso bili več Ajda, Gaber, Matija, Mija, Pavla… ampak MIŠKE, SPAIDERMENI, KAVBOJCI, KUŽKI, VITEZI, RDEČE KAPICE, DINOZAVRI, ELSE, ŽABICA, MUCA, METULJČEK in še in še…

Lep sončen dan smo si popestrili s povorko po vasi. S petjem in dobro voljo smo preganjali zimo in se veselili. VEČ FOTOGRAFIJ...

C

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Prispevek pripravile vzgojiteljice.