zgoraj18

JAGER PA JAGA,
KAJ MI POMAGA,
PTIČKA NASPROT’ LETI,
USTRELIL JO BOM.

 PTIČKA ZAVPILA:
"KAJ SEM TI STORILA,
SAJ SEM PREPEVALA
CELE NOČI."

V torek, 21. 1. 2020, so otroke v vrtcu obiskali lovci g. Borut Mithans, g. Alojz Hudernik in   g.Dušan Uran. Prijazni gospodje so otrokom predstavili delo lovca, obleko, pokazali nekaj nagačenih živali in veliko zanimivega povedali o živalih v gozdu, predvsem pozimi, kako jim pomagati, da preživijo. Posebno zanimanje je otrokom vzbudil lovski »rukzak«, v katerem je poleg vsega ostalega obvezna lovska malica in školjka, s katero lovci na lovu privabljajo jelene. Otroke so obdarili z veliko lovske literature, še posebej zanimive pa so bile karte z risbami prostoživečih živali. Za konec pa so nam lovci spekli pravo lovsko pizzo…. Kaj več si lahko pogledate TUKAJ...

Vsem lovcem se za njihov obisk zahvaljujemo.

Preživeli smo še eno nekoliko drugače in zelo zanimivo obarvano dopoldne v vrtcu.

 

IMG 1957

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Prispevek pripravili vzgojiteljici Alenka Urnaut in Špela Hrastnik